Ubytování v AR 22/23, konec letního ubytování

Vážení studenti,

konec letního ubytování se blíží a ráda bych Vás upozornila, že studenti, kteří nemají navazující ubytování na akademický rok 2022/2023 nebo nebudou mít schválenou žádost k 1.září, tak se musí ve čtvrtek 1.9. 2022 do 10:00hod vystěhovat!

Pokud máte přidělené ubytování na akademický rok na Palachově koleji nebo University hotelu, tak Vám bude automaticky nastaveno k 1.9.2022. ISKAM si prosím zkontrolujte a pokud nevidíte začátek akademického roku k 1.9., tak mě prosím kontaktujte nebo navštivte během úředních hodin.

• V případě, že zůstáváte na stejném pokoji, tak Vás poprosím s dokladem totožnosti se dostavit poslední týden v srpnu do mé kanceláře nebo na hotelovou recepci.
  • Pokud měníte pokoj na akademický rok, tak vystěhování i přestěhování proběhne 1.9.2022 do 10:00hod.
  • Pokud na akademický rok máte přidělenou jinou kolej než je Palachova nebo University hotel, tak musíte kontaktovat vedoucí příslušné koleje, aby s Vámi počítali 1.9.2022 k nastěhování.

Prosím všechny studenty, kteří se budou stěhovat, ať mají pokoje uklizené. Nábytek musí být v původním stavu, připravené ložní prádlo a klíče k vrácení.

Společné prostory musí být také uklizené, a to se týká i koupelny, toalety, kuchyňské linky a ledničky. Prosím domluvte s Vašimi spolubydlícími, aby k 1.9.2022 bylo vše v pořádku.

Od 22.8. od 11:00hod budou také probíhat náhodné kontroly pokojů a buněk až do 1. září. Kontroly se týkají hlavně studentů kteří opouštějí kolej nebo mění pokoj k 1.9.2022.

Děkuji za spolupráci

Vedoucí Palachovy koleje a University hotelu